Zabiegi depilacji laserowej szczególnie latem cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego – idealnie gładka skóra na wakacjach to priorytet. Obecnie gabinety kosmetyczne oferują szeroki wachlarz usług, które usuwają niechciane owłosienie. Niestety spora część zabiegów usuwa włoski na krótki okres. Dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na trwałe usunięcie owłosienia przy pomocy depilacji laserowej.

Depilacja laserowa polega na usunięciu włosów wiązką laserową. Cebulka włoska ulega zniszczeniu wraz z korzeniami pod wpływem barwnika, który pochłania energię lasera. Moc oraz czas naświetlania powinien być dopasowany indywidualnie do każdego klienta – jego kolorów włosów, stanu skóry oraz karnacji.

Zalety zabiegu

Najważniejszymi zaletami depilacji laserowej jest długotrwałość i skuteczność zabiegu. Dodatkowo laser pozwala na uśnięcie owłosienia ze wszystkich części ciała.

Depilacja laserowa w profesjonalnym gabinecie

Gabinet kosmetyczny Laser Skin Care oferuje zabieg depilacji laserowej w atrakcyjnych cenach. Najnowsze technologie i nowoczesne lasery sprawiają, że już po pierwszym zabiegu aż 30% włosów nie odrośnie. Zapraszamy.